Bursa Koltuk Yıkama

Bursa Koltuk Yıkama

Geçmiş dönemlerde Bursa koltuk yıkama hizmeti çok az firma tarafından yapılmaktaydı. Gelişen teknoloji ve gelişen ülkemizde artık bir çok hizmet sanayi tipi makinalarla daha hızlı şekilde yapılmakta. Bursa’da 2008 yılından beri Bursa’nın bir çok bölgesine hizmet vermekteyiz. 

Bursa’da bir çok koltuk yıkama firması olmasına rağmen henüz tam anlamıyla zirveye oturmuş herhangi bir firma bulunmamakta. Bunun aksine her geçen gün farklı bir firma daha kurulmakta. Halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetinde çalışan ve bu konu hakkında biraz fikir sahibi olan insanlar kendilerine çalışmak için hemen bir koltuk yıkama makinesi almaktadır.

Bu sebeple Bursa koltuk yıkama firmaları her gün çoğalmaktadır. Firma sayısının fazla olması temizlik sektöründe bazı problemlere yol açmaktadır. Tam anlamıyla tecrübe edinememiş hangi lekeye nasıl işlem yapılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olmadan Bir makine alarak sektöre giriş yapan arkadaşlar bir çok müşteriyi mağdur etmektedir. 

Koltuk Yıkama Tavsiye

Bizler bir çok müşteriye temizlik hizmeti almak istediklerinde genel bir araştırma yaparak tavsiye edilen firmaları tercih etmelerini öneriyoruz. Bizler de bu konuda kendi müşterilerimizi daima memnun etmek adına elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz ve bizleri tavsiye etmeleri için ricada bulunuyoruz.

Sunduğumuz her hizmeti değerlendirmeye açık bırakarak müşterilerin görüşlerini önem veriyoruz. Görüşler doğrultusunda hatamız var ise hatamızı telafi etmek adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Koltuk yıkama hizmetinde hata payına pek yer verilmemektedir. Olmaz ama olası bir hata da kesinlikle çözüm odaklı fikirler üretmeye çalışıyoruz. 

Yüzeysel temizlik yapmak işin en kolay kısmıdır ancak biz yüzeysel temizlikten ziyade derinlemesine temizlik yapmayı hedefliyoruz. Koltuk temizliği için gittiğimiz adreslerde koltukların durumuna göre hangi leke sökücü kullanacağımızı orada karar veriyoruz. Kesinlikle market ürünü kullanmayıp insan vücuduna ve sağlığına zarar verecek hiçbir madde içermeyen özel karışım deterjanlar kullanmayı tercih ediyoruz.

Sağlığımızın önemi son dönemlerde daha da gündemde olduğundan bu konuda kendimizi her zaman daha ileri seviyede tutmak için çaba gösteriyoruz. Kendi sağlığımızı nasıl korumayı hedefliyorsak müşterilerimizin sağlığı ve kullandıkları eşyaların uzun ömürlü olması için gerekli olan tüm tedbirleri önceden planlayıp hizmetimize daha sonra başlıyoruz.   

Koltuk Yıkama Ekipmanları

Bursa koltuk yıkama denildiğinde akla gelen firmaların bir çoğu bizim bildiğimiz kadarıyla aynı çatı altında dört ya da beş tane farklı firma ile çalışmaktadır. Bizim hiçbir firma ile Ortaklığımız veya bir bağlantımız yoktur tamamen kendimize özgün ve kendi öz müşterilerimize hizmet veriyoruz. Fason koltuk yıkama hizmeti alan veya bu konuda ekip kurarak Bursa’da koltuk yıkama organizasyonu yaparak hem ucuza Koltuk yıkayıp sağlığa zararlı maddeler içeren ucuz kimyasal ürünler kullanmıyoruz.

Kullanmış olduğumuz makina ekipmanları Türkiye genelinde tercih edilen ve tavsiye edilen Karcher marka 10/1 Alman üretimi olan profesyonel üretilmiş makinalarıdır. Kullanmış olduğumuz deterjanlar ise Türkiye genelinde adından söz ettiren ve kendini kanıtlamış firma tarafından üretilen antibakteriyel içeriklere sahip tamamen organik üretilmiş şampuanlardır.

TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Koltuk yıkama hizmeti çatısı altında otel koltuğu hastane koltukları ve hastane yatakları aynı şekilde otel yataklarını yıkıyor ve temizliğini sunuyoruz. Bunlarla beraber stor perde yıkama, yorgan ve battaniye yıkama hizmeti sunuyoruz.

Bizleri daha yakından tanımak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz ve yorum yapmak istersiniz görüşlerinizi bildirmenizi rica ederiz. Bize ulaşmak için ise web sayfamızda bulunan iletişim kısmına tıklayarak dilerseniz mail formuyla dilerseniz WhatsApp hattıyla dilerseniz telefon arama özelliği ile randevu oluşturabilirsiniz.